Šitie na mieru:

CÍŤ SA VEĽKOLEPO:

Ahojte,

rozhodla som sa Vám zhotoviť ušiť model, ktorý máte vo svojej fantázii. Chceš nosiť to čo si si sama navrhla? Už ťa nebaví sa vynášať v oblečení, ktoré denne stretáš na ulici? Chceš byť odlišná chceš byť IN a chceš vynikať? - tu si správne ušijem a budem tvojou krajčírkou- dohodneme do detailov a prerobíme tvoj šatník tak, aby si bola spokojná a cítila sa výborne v tom čo nosíš veď TY najlepšie vieš čo je pre teba top a od spodného prádla- nohavičky, nočné košielky, šaty, sukne, legíny, topy, tričká, bundy, kabáty, saká, šortky to všetko môžeš mať podľa svojich návrhov. :-) Poprosím ťa ak chceš zmeniť svoj život - svoj šatník - svoju módu nezabudni vyplniť dole anketu. Ďakujem a želám pekný deň Tvoja osobná krajčírka.

 

Milí priatelia, ak ste navštívili túto sekciu za účelom vlastnej výroby na SLOVENSKU a hľadáte spoľahlivých ľudí ktorým môžete veriť ste tu správne. Pripravujeme pre Vás dielňu, v ktorej budeme šiť šaty, tričká, krátke nohavice a iné šaty bez rozdielu na vek a veľkosť. Moc sa tešíme na spoluprácu s každým z Vás ! Vyplňte náš malý formulár a dajte nám vedieť čo by ste si dali ušiť. Vyplnenie formuláru je nezáväzné je to viac menej informácia pre nás na aké modely sa máme pripraviť. Ďakujeme :-)

Máte záujem o opravu alebo úpravu svojich šiat cez internet? Tak ste na správnom mieste, ak potrebujete skracovať, zužovať alebo rozšíriť alebo iné.. sme tu pre Vás na tomto odkaze krajčírka tešíme sa na spoluprácu.

Želáš si svoju predstavu zmeniť na skutočný výrobok neváhaj vyplniť náš nezáväzný dotazník a oslov našu krajčírku, s ktorou to zrealizuješ. Tešíme sa na Vaše návrhy šiat, ktoré budú našim krokom vpred :-)

Váš Okres / Mesto
E-mail:
Mám záujem o ( vyberte jednu z možností )
Vaša predstava nieje v našich možnostiach? poprosím konkrétny stručný popis
Napíšte veľkosť:
Pohlavie
 
 
 
 
Vaše osobné údaje spracovávame podľa GDPR.
 
Radenie podľa Počet položiek