Šitie na mieru:

CÍŤ SA VEĽKOLEPO:

Ahojte,

rozhodla som sa Vám zhotoviť ušiť model, ktorý máte vo svojej fantázii. Chceš nosiť to čo si si sama navrhla? Už ťa nebaví sa vynášať v oblečení, ktoré denne stretáš na ulici? Chceš byť odlišná chceš byť IN a chceš vynikať? - tu si správne ušijem a budem tvojou krajčírkou- dohodneme do detailov a prerobíme tvoj šatník tak, aby si bola spokojná a cítila sa výborne v tom čo nosíš veď TY najlepšie vieš čo je pre teba top a od spodného prádla- nohavičky, nočné košielky, šaty, sukne, legíny, topy, tričká, bundy, kabáty, saká, šortky to všetko môžeš mať podľa svojich návrhov. :-) Poprosím ťa ak chceš zmeniť svoj život - svoj šatník - svoju módu nezabudni vyplniť dole anketu. Ďakujem a želám pekný deň Tvoja osobná krajčírka.

 

Milí priatelia, ak ste navštívili túto sekciu za účelom vlastnej výroby na SLOVENSKU a hľadáte spoľahlivých ľudí ktorým môžete veriť ste tu správne. Pripravujeme pre Vás dielňu, v ktorej budeme šiť šaty, tričká, krátke nohavice a iné šaty bez rozdielu na vek a veľkosť. Moc sa tešíme na spoluprácu s každým z Vás ! Vyplňte náš malý formulár a dajte nám vedieť čo by ste si dali ušiť. Vyplnenie formuláru je nezáväzné je to viac menej informácia pre nás na aké modely sa máme pripraviť. Ďakujeme :-)

Želáš si svoju predstavu zmeniť na skutočný výrobok neváhaj vyplniť náš nezáväzný dotazník a oslov našu krajčírku, s ktorou to zrealizuješ. Tešíme sa na Vaše návrhy šiat, ktoré budú našim krokom vpred :-)

Váš Okres / Mesto
E-mail:
Mám záujem o ( vyberte jednu z možností )
Vaša predstava nieje v našich možnostiach? poprosím konkrétny stručný popis
Napíšte veľkosť:
Pohlavie
 
 
 
 
Vaše osobné údaje spracovávame podľa GDPR.
 
Radenie podľa Počet položiek